Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
4 Posty

(savonarola)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ale sie naczytalam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:2  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
Do Dariusz! Aroganckie jest twoje podejscie do tej sprawy! A jezeli jestes znajomym "tej" o to firmie to sie nie dziwie za ten komentarz... Uprzedzam ludzi by nie zostali oszukani jak ja, a potem robieni za idiotow, nie wiedzacych gdzie jada, obled jakis, oby ciebie to nie spotkalo...! Skoro zamawiam transport do punktu A to licze na dowoz na miejsce w punkt A nie B!!! Ile razy mam pytac kierowce gdzie jedzie skoro jasne gdzie ma jechac!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Kasandra ;p
(lajkonik96)
Wiking
Trzeba byc idiota zeby sie pytac po setki razy gdzie transport sie zamawialo, albo kierowca musi byc wlasnie nieogarniety ze nie pamieta jakie zamowienie zlozyl i gdzie klienta ma zawiezc!!! Moze taki busik powienien miec wlasnie karteczke za szyba, ze ten wlasnie jedzie to danego loniska i tyle!!! Wystarczyloby! A nie ze dzowni do mnie pani z biura z potwierdzeniem transportu do Rygge o danej godzinie a wioza mnie w inne zupelnie miejsce!!! Jeszcze sie wypera!!! Ale pieniadze jest fajnie wziac...! Niech wasza najblizsza osoba stanie w takiej sytuacji to zmienicie zdanie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
lajkonik96 napisał:
Czytac uwaznie!!! Moze spotkac to kazdego z was!!!

za to polecam frime PKS transport lub po prostu RYgge bus expressen jest o wiele taniej!!! I napweno dotrzecie na miejsce!!!


Ten ostatni wpis śmierdzi mi chamską próbą zdyskredytowania jednego przewoźnika przez kogoś od konkurencji...

Jak dla mnie to powinni wyjebać tych dziadowskich przewoźników z tych lotnisk w pidzdu, debile wąsiaste stoją z tymi swoimi notesami, maja kartki z wyjebanym napisem OSLO i ćwoki zaczepiają każdego "transport do OLSO?"
Pytam się kiedyś takiego jełopa po chuj mnie zaczepia czy uważa że ślepy jestem? Ma idiota kartkę z napisem OSLO więc jak będę chciał to zapytam sam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
Joseph napisał:
lajkonik96 napisał:
Czytac uwaznie!!! Moze spotkac to kazdego z was!!!

za to polecam frime PKS transport lub po prostu RYgge bus expressen jest o wiele taniej!!! I napweno dotrzecie na miejsce!!!


Ten ostatni wpis śmierdzi mi chamską próbą zdyskredytowania jednego przewoźnika przez kogoś od konkurencji...

Jak dla mnie to powinni wyjebać tych dziadowskich przewoźników z tych lotnisk w pidzdu, debile wąsiaste stoją z tymi swoimi notesami, maja kartki z wyjebanym napisem OSLO i ćwoki zaczepiają każdego "transport do OLSO?"
Pytam się kiedyś takiego jełopa po chuj mnie zaczepia czy uważa że ślepy jestem? Ma idiota kartkę z napisem OSLO więc jak będę chciał to zapytam sam...


No i prosze ... oto sedno sprawy .. dobrze to ujales, daje plusa

Mnie irytuja goscie stojacy na lotnisku namawiajacy na transport. Raz mnie facet zaczepil z ta swoja debilna kartka Oslo, syknalem do niego odmawiajac, facet przynajmniej sie zorientowal i przeprosil za zaczepke. Istne targowisko, ledwo ladujesz na norweskiej ziemi a tu folklor z Przemysla lub Bog wie skad Cie wita.

JEstem rowniez za wypier...leniem wszystkich busiarzy, ale oni beda miec biznes dopoki beda miec klientow niestety.

Do Autorki tego postu: Napisalem Ci wczesniej ze jestes masohistka a ty to delikatnie owinelas w bawelne, albo tak jak Joseph mowi jest to kryptoreklama !!!

Aufwiderzejjjnnn wszystkim piekny mecz zagrali niemcy z Ghana
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
nie tak do konca to jest nieprawda gdyz sam kiedys dzwonilem do Polbuss zeby sobie zamowic transport na torpa to zostalem od chujow i kretynow powyzywany bo zadzwonilem w sobote popoludniu i to chyba komus sie zbytnio nie spodobalo wiec tez nie polecam Polbussa jezeli oni maja takie podejscie do klientow. To nie jest sklep ze jest czynne od do, to jest firma przewozowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
tony napisał:

Mnie irytuja goscie stojacy na lotnisku namawiajacy na transport. Raz mnie facet zaczepil z ta swoja debilna kartka Oslo, syknalem do niego odmawiajac, facet przynajmniej sie zorientowal i przeprosil za zaczepke. Istne targowisko, ledwo ladujesz na norweskiej ziemi a tu folklor z Przemysla lub Bog wie skad Cie wita.

JEstem rowniez za wypier...leniem wszystkich busiarzy, ale oni beda miec biznes dopoki beda miec klientow niestety.


te klienty to się wstydzą wsiąść do klimatyzowanych autobusów norweskich za tę samą cenę
no bo to może gdzie torebka z kapustą sfermentowaną pękła, albo słoik z bigosem się rozbił
czy coś podobnego
i będzie od nich capiło na odległość
a w takim busie swojsko
kierowca z wąsami, potem jedzie od wszystkich, a na zapach czosnku z torby nikt nie zwróci uwagi
bo myśli, że to pewnie z jego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
RODZIUNIA FF
(RODZIUNIA)
Wiking
jasta poprostu jebłam ,jebnełam i jebud a nawet powiem wiecej te wszystkie 3 rzeczy zrobiłam na raz cóż za wnikliwa obserwacja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
a co on moze wiedziec o norweskich autobusach jak nigdy nie jechal
a busiki zna przeciez z autopsji
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok